Nimeni nu a știut! Anei Prodan i-a murit un copil. Și-a făcut curaj și a vorbit despre tragedia care a marcat-o

Un lucru știut de puțină lume e acela că Anei Prodan i-a murit un copil. În contextul în care fostul ei soț tocmai a aflat, odată cu toți fanii lui și ai partenerei sale, că va fi tată din nou, impresara a decis să vorbească public despre fetița nenăscută a ei cu Laurențiu Reghecampf. A fost un episod dureros, sarcina fiind pierdută cu trei luni înainte de termen.
Zilele trecute, Laurențiu Reghecampf și-a aniversat ziua de naștere. El a fost sărbătorit de iubita sa, Corina Caciuc, care l-a întâmpinat cu un tort surpriză. Tânără i-a făcut cel mai frumos cadou aniversar. Încă un copil. Așa a și scris pe tort: 1 + 1 = 4. Toată lumea a înțeles imediat de ce. După micul Liam, urmează, dacă e să interpretăm declarațiile fostei soții a bărbatului, o fiică. Cel puțin, așa știe ea că și-ar fi dorit.
Anamaria Prodan a apărut la WowNews, alături de Camelia Ionescu, ocazie cu care a rememorat unul din cele mai dramatice episoade din viața ei, acela al pierderii sarcinii în perioada în care era soția iubită a lui Laurențiu Reghecampf. Așa cum știți, cei doi au un fiu împreună, Laurențiu junior, dar se pregăteau să aibă și o fiică.
„Am pierdut o sarcină în șase luni. Trebuia să fie fetiță. Dumnezeu a știut probabil cum le așază pe toate. Patru au fost suficient de crescut. Mi-am dorit atât de mult pentru el, pentru că a pierdut o fetiță, și îmi doream foarte mult să îl văd fericit. Am trăit, cumva, pentru el”, a spus Anamaria Prodan. Impresara mai are după fiice, adulte, din prima ei căsnicie, cu baschetbalistul Tiberiu Dumitrescu.
În relație, atunci când au devenit cuplu, Laurențiu a venit și cu fiul său cel mare, Luca. Înainte de relația cu Anamaria Prodan, Laurențiu Reghecampf a fost căsătorit cu Mariana Pfeiffer. Cei doi au avut împreună doi copii: o fiică și un fiu, însă, din păcate, Ana Lisa Cristina Reghecampf s-a stins din viată la doar o lună după ce a împlinit primul an de viață.
Sursa foto / video: Instagram
Face parte din echipa Rețete și Vedete din anul 2022, aducând cu sine o vastă experiență jurnalistică acumulată de-a lungul unei cariere de peste 15 ani în domeniul mass-media. De-a lungul timpului, Igor a activat în redacțiile unor publicații importante. În cadrul redacției Rețete și Vedete, contribuie activ la dezvoltarea conținutului editorial, realizând articole despre și cu personalități din showbiz, reportaje speciale, dar și articole cu impact în rândul cititorilor. Unul din hobby-urile lui Igor este gătitul.
Precizare: Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice. Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Ne puteți urmări și pe Google News sau pe pagina noastră de Facebook