Aviz amatorilor. Pamela Anderson va fi liberă de contract. Bifează și al cincilea divorț

Fosta actriță din „Baywatch”, Pamela Anderson, a luat taurul de coarne. Vrea să se despartă și de cel de-al cincilea soț, Dan Hayhurst.
Doar 13 luni a durat cel de-al cincilea mariaj al Pamelei Anderson. Vedeta s-a îndrăgostit nebunește în plină pandemie de Dan Hayhurst și cei doi s-au căsătorit. Din nefericire însă, ceva n-a mers și acum blonda cere divorțul în Canada natală, unde s-a mutat cu soțul ei.
Pamela și Dan au spus da în fața ofițerului Stării Civile anul trecut, în Ajunul Crăciunului, în superba ei locuință din Vancouver. „Sunt îndrăgostită. Ne-am căsătorit în Ajunul Crăciunului, cu binecuvântarea familiilor noastre. Am spus DA pe proprietatea pe care am cumpărat-o de la bunicii mei acum 25 de ani, aici s-au căsătorit și părinții mei și sunt încă împreună. Este un cerc complet acum”, a mărturisit atunci Pamela.
Ce motiv atât de grav să fi avut Pamela Anderson dacă i-a dat papucii și acestuia? Înainte de a-i fi soț, acesta i-a fost o bună perioadă gardă de corp, dar și antreprenor la ea acasă. Sursele spun că nu s-ar fi întâmplat nimic ieșit din comun între cei doi, dar pe fondul pandemiei de coronavirus, aceștia au petrecut prea mult timp împreună și s-au cam plictisit.
Primul soț al Pamelei Anderson a fost Tommy Lee, cu care are doi băieți Brandon și Dylan, dar cei doi s-au despărțit după ce acesta a agresat-o pe vedetă și a executat șase luni de închisoare. Și-a găsit apoi fericirea în brațele Kid Rock. Nici cu acesta nu a mers și s-a reorientat către Rick Solomon. Nici cu el n-a avut mai mult noroc și Jon Peters i-a șters lacrimile o perioadă.
Sursă foto: Daily Mail