Antonia, de nerecunoscut. Și-a schimbat radical look-ul. Am aflat de ce

Antonia și-a schimbat radical look-ul, iar noi am aflat de ce. Chiar și Codin Maticiuc a făcut o remarcă la adresa Antoniei. Printr-o glumă, acesta a asemănat-o cu Rihanna. „Rihanna IN Tokyo. Vizită de lucru”, i-a comentat Codin Maticiuc Antoniei la ultima postare.
De când s-a lansat, Antonia e un exemplu pentru românce și nu numai. O ajută natura, trage la sală, dar e înzestrată. A ținut toată viața ei la podoaba capilară cu plete lungi. Dar acum ceva s-a schimbat. Vedeta apare într-o nouă postură: brunetă, cu breton și părul scurtat, până la umeri.
Vinovatul? George Cozma, hairstilist-ul multor vedete. Acum câteva săptămâni îi punea extensii lungi până în pământ Antoniei, pentru filmarea ultimului ei videoclip. De-a lungul timpului i-a aranjat părul în multe feluri.
Ultimul look însă, le întrece pe toate. Trăsăturile cântăreței o fac extraordinar, chiar și fără machiaj. În ultima postare de pe Instagram, vedeta a trecut printr-o transformare spectaculoasă, purtând, pe lângă noua coafură, și un ruj roșu incendiar.
Poza cu noua transformare a Antoniei a primit peste 56.000 de aprecieri și peste 400 de comentarii, cele mai multe, de la fanii care-și arătau aprecierea. Majoritatea fanilor au găsit asemănări între aceasta și Miley Cyrus sau Rihanna. Iată câteva dintre comentarii: Miley Cyrus; Tokyo; Miley Cyrus în varianta brunetă; Așa frumoasă?; Ești minunată; Tokyo 100%; Frumusețe; Wow. Alții i-au recomandat pir și simplu să folosească noul ei look într-un viitor video, pentru că prea îi stă bine.
După cum mărturisește vedeta, noul look are legătură cu un interviu pe care îl dă. Povestea Antoniei va fi story-ul principal în următoarea revistă Viva!.
Sursa foto: Instagram
Face parte din echipa Rețete și vedete încă de la lansarea publicației, în 2020, aducând cu ea o experiență de peste 20 de ani în presa scrisă, la Evenimentul Zilei, dar și în agenții de presă internaționale (Agence France Presse și Associated Press) și radio (Radio 21). De asemenea, activează cu succes și în domeniul relațiilor publice, îmbrățișând proiecte de PR cultural și de business. Este, de mulți ani, PR-ul Teatrului Național „Mihai Eminescu” din Timișoara și co-fondator la o publicație unică în peisajul media național, dedicată celor mici și părinților lor, Știri pentru copii.
Precizare: Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice. Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Ne puteți urmări și pe Google News sau pe pagina noastră de Facebook