Bianca Drăgușanu dă pe dinafară de extravaganță. După elefanți și tigri a ajuns la scorpioni, și să vedeți ce face – Exclusiv

Timp de o săptămână, Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău au umplut internetul cu imagini fabuloase din vacanța lor luxoasă pe care o petrec în peninsula Phuket din Tailanda. Așa cum a ieșit la iveală din postările blondinei, vacanța este un barter, astfel încât agenția care a facilitat a fost mereu etichetată în postările acesteia.
A fost, într-un fel, cadoul extravagant pe care Bianca i l-a făcut lui Gabi Bădălău de ziua lui, după ce acesta a răsfățat-o cât a putut de mult cu ocazia aniversării sale dar și a fiicei ei, Sofia. Bianca Drăgușanu a avut parte de situații inedite și s-a dovedit extrem de curajoasă. Frumoasa vedetă s-a scăldat în compania elefanților și chiar a avut curajul să urce pe unul dintre aceștia. Momentul acela a beneficiat și de o surpriză, animalul împroșcând-o cu apă pe Bianca.
Interacțiunea cu animalele sălbatice nu s-a oprit aici, Bianca și Gabi au ajuns inclusiv într-o rezervație cu tigrii, alături de care s-au fotografiat și pe care i-au mângâiat.
Înainte să plece înapoi acasă, Bianca Drăgușanu și-a permis o nouă extravaganță, lumea știind despre ea că este o femeie căreia îi place să iasă în evidență prin gesturile sale mai puțin obișnuite.
Seara trecută, Bianca Drăgușanu a ieșit la plimbare în compania iubitului ei, ocazie cu care a decis să testeze un meniu deloc obișnuit pentru români. Asta după ce, pe toată durata sejurului, cei doi s-au răsfățat cu fructe de mare, nuci de cocos și alte preparate exotice. În final, Bianca a ajuns să aibă un meniu cu scorpioni prăjiți, iar vedeta nu s-a putut abține și a împărtășit acest act de curaj cu toți fanii ei de pe Instagram.
Sursa foto: Instagram
Face parte din echipa Rețete și Vedete din anul 2022, aducând cu sine o vastă experiență jurnalistică acumulată de-a lungul unei cariere de peste 15 ani în domeniul mass-media. De-a lungul timpului, Igor a activat în redacțiile unor publicații importante. În cadrul redacției Rețete și Vedete, contribuie activ la dezvoltarea conținutului editorial, realizând articole despre și cu personalități din showbiz, reportaje speciale, dar și articole cu impact în rândul cititorilor. Unul din hobby-urile lui Igor este gătitul.
Precizare: Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice. Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Ne puteți urmări și pe Google News sau pe pagina noastră de Facebook